Facebook

Architektura wnętrz

02.11.2010Klasyczna Anglia

Klasyczna Anglia
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze

Wysokiej klasy dzielnica londyńskiego centrum zachwyca nie tylko bogactwem i wdziękiem, ale także prawdziwymi arcydziełami współczesnej architektury.

Belgravia to miejsce, które bez wątpienia potrzebowało odnowienia i renowacji. Dokonali tego architekci z Rigby & Rigby, którzy sprawili, że angielska posiadłość stała się wyjątkowym dziełem w centrum Londynu. Jest to nie tylko wymarzony dom, jest to prawie cztery tysiące metrów kwadratowych luksusu. Poza tym przedstawia on niesamowite i harmonijne połączenie klasycyzmu i modernizmu.

Choć meble wydają być się z innej epoki, ściany, żyrandole czy obrazy przypominają czasy angielskich królów przeszłości, to zastosowania nowoczesne rzucają się tutaj w oczy. Podczas gdy salon czy jadalnia pełne są niesamowitych staroci, tak sypialnia z wyjątkowo wyeksponowanym łożem uderza nowatorskimi pomysłami. Bez wątpienia do innowacyjnych rozwiązań należy sala bilardowa czy bar.

Warto także zauważyć styl przedpokoju, który niczym nie przypomina starodawnych holi. Dzięki wyjątkowych barwach i spokojnym oświetleniu wszystko wydaje się tutaj ciepłe i przytulne.

 

Via adelto.co.uk

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się