Facebook

Architektura wnętrz

03.11.2010Pete Sampras i jego potęga

Pete Sampras i jego potęga
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze

Lake Sherwood bez wątpienia powinno kojarzyć się z pięknymi okolicami... Tym bardziej jeśli mamy na myśli piękno budynków....

Wyjątkowa nieruchomość warta fortunę urządzona została ze smakiem. Warto zobaczyć ją choćby z daleka, tym bardziej, że przedstawia ona wspaniały zespół zabudowy oraz kort tenisowy, a także basen. W oddali widać piękne krajobrazy i góry, które tworzą naprawdę bajkowy nastrój. Wnętrze jest proste i funkcjonalne.

Nowoczesne siedziska i jasne barwy sprawiają, że cale wnętrze wydaje się niesamowicie przestronne i jeszcze większe. Warto także zwrócić uwagę na drewniane elementy takie jak szafki czy stół. Bez wątpienia dodają on monumentalności każdemu kawałkowi pomieszczenia w którym się znajdują.

Zabudowa kuchenna  jak i szafki w  łazience zostały wykonane z drewna, jrochę odstają od  aranżacji pozostałych elementów domu. Jednak jasne barwy i ciepłe kształty uwieńczone drewnem i luksusowymi urządzeniami sanitarnymi sprawiają, że każdy pragnie się znaleźć w wygodnej wannie.

 

Via luxist.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się