Facebook

Architektura wnętrz

04.11.2010Rzymski pomysł

Rzymski pomysł
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze

Starożytne ludy bez wątpienia miały duży wpływ na kształtowanie się naszych współczesnych cywilizacji. Jak wiele włożyli do obecnej architektury?

Ancient Roman to projekt, który znajduje się w Portugalii i  zdumiewa elegancja i masywnym wystrojem wnętrza. Ostre barwy bez wątpienia dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. Zauważalnym faktem jest także zbudowanie nieruchomości na planie kwadratu co z pewnością ma swój początek u starożytnych Rzymian.

Kompleksowy budynek zawiera wiele sal i pomieszczeń, z czego warto zwrócić uwagę na cztery sypialnie, salę gimnastyczną, duże łazienki. Przed domem znajduje się basen wielkich rozmiarów oraz duża przestrzeń, służąca spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Wystrój wnętrza jest bardzo nowoczesny , z modernistycznymi i wygodnymi meblami oraz interesującymi elementami dekoracyjnymi. Manuel Ribeiro, który jest twórcą tego projektu bez wątpienia  dobrze przemyślał połączenie żywych barw w łazience czy elegancji w kuchni. Całość prezentuje się niesamowicie atrakcyjnie.

 

Via interiorarcade.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się