Facebook

Architektura wnętrz

05.11.2010SoHo Apartment, New York

SoHo Apartment, New York
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze

Wspaniałe miejsce to nie wszystko, aby mogła mieszkać w nim gwiazda o wyjątkowym guście. Istotne jest wyposażenie wnętrza oraz wystrój.

Przestronne pomieszczenia i jasne barwy to tylko niektóre zalety wspaniałego projektu. Wyjątkowo rozległy taras, który służy odpoczynkowi, spacerom oraz podziwianiu okolicy zapiera dech w piersiach. Ta wspaniała nieruchomość prezentuje pięć zadziwiających sypialni oraz sześć łazienek.

Ogólnie rzecz biorąc można by tu otworzyć wygodny pensjonat, co było by bardziej codzienne niż stworzenie tutaj domu mieszkalnego. Wracając do tarasu, jest on nie tylko wyjątkowy dzięki wyposażeniu drewnem kominkowym, ale przede wszystkim ogromny, ma on bowiem około 2 tysiący metrów kwadratowych powierzchni.  Udając się do wnętrza naszym oczom ukazuje się wykwintna i zamożna elegancja, wszystko jest tutaj najwyższej klasy.

Na pierwsze piętro prowadzą zawieszone schody oddzielone od reszty domu szklaną ścianą. W większości pomieszczeń zachowane zostały w jasne barwy, urozmaicone drewnem, marmurem i szkłem.

 

Via bnodesign.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się