Facebook

Inspiracje

02.11.2010Cudo higienicznej łazienki

Cudo higienicznej łazienki
Tagi: design, kabina prysznicowa, wzornictwo, łazienka

Jajka to wyjątkowe produkty, które nie tylko działają niesamowicie na skórę ciała, ale także stają się inspiracją dla wielu projektantów.

Projekt Ariny Komarovej jest bez wątpienia zadziwiający.  Wygląda fantastycznie a co najważniejsze łączy w sobie wszystko to czego potrzebuje każda łazienka. Przede wszystkim jest innowacyjny, a zarazem bardzo praktyczny.

Oddaje pełnię komfortu, której potrzebuje każdy podczas kąpieli. Dzięki Egg Shower w jednym miejscu możemy wziąć prysznic, kąpiel w wannie lub zrelaksować się w jacuzii. Zasunięcie ścianek prysznica ukazuje każdemu wielkie jajo, które zachwyca urokiem i oryginalnością.  U samej góry na samym środku nie mamy do czynienia ze słuchawką prysznicową, ale z wyjątkowym mechanizmem, który zrasza każdego delikatnym strumienie, tak jak deszcz w letnie popołudnia. Pozwala nam to na pełny relaks i komfort jakiego bez wątpienia nie da żaden inny prysznic czy wanna.

Egg Shower to nie tylko piękne urządzenie sanitarne, ale także nastrój jakiego nie można znaleźć nawet w apartamentowych hotelach. Wyjątkowe oświetlenie pozwala na chwile prywatności we wspaniałym nastroju, który jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Via nabuzz.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się