Facebook

Inspiracje

28.10.2010Modułowa ściana sposobem na sukces

Modułowa ściana sposobem na sukces
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze, wzornictwo

Czasami małe szczegóły mogą zmienić każde wnętrze. A co wtedy, gdy szczegół nie jest mały? Modułowa ściana bez wątpienia zyska aprobatę wielu specjalistów.

Biuro czy biblioteczka domowa powinny być pełne uroku i wdzięku. Poza tym muszą sprzyjać skupieniu i koncentracji. Dlatego też wiele projektów nowoczesnej architektury ma twardy orzech do zgryzienia. Są jednak projekty, które radzą sobie z tym bez najmniejszych problemów. Przede wszystkim widzimy tutaj zastosowanie wystającej ściany podzielonej na nieregularne moduły w kształcie prostokątów.

Pomysł ten idealny jest do wysokich i dużych powierzchni, które wydają się bez wyrazu. Większości kiedy pracujemy w ogromnym biurze pełnym różnego rodzaju mebli nie jesteśmy w stanie odpowiednio się skoncentrować. Tutaj nie ma z tym najmniejszego problemu. Przede wszystkim oryginalna ściana wprowadza niesamowicie dużo elegancji i wdzięku, a także ciepła, które bez wątpienia nie rozprasza tak jak pustka i chłód. Poza tym zastosowana została w absolutnie jasnych pomieszczeniach, które to pozwalają na grę światłocienia, jaka jest wynikiem wielu zgięć i załamań w strukturze tego typu ściany.

Jest to to bez wątpienia pomysł innowacyjny i niepowtarzalny, który znalazł już wielu fanów na całym świecie.

Via interluebke.de

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się