Facebook

Inspiracje

25.10.2010Przez obiektyw Stuarta McIntyre'a

Przez obiektyw  Stuarta McIntyre'a
Tagi: architektura wnętrz, design, projektowanie wnętrz, wnetrza, wzornictwo

Aparat fotograficzny to niesamowite urządzenie. Zdjęcia natomiast, to nie tylko zatrzymane chwile, ale także sztuka, której nie opiszą słowa.

Stuart McIntyre to fotograf, który potrafi wzbudzić zachwyt każdego, kto obejrzy jego zdjęcia. Bez wątpienia nie stanowi dla niego problemu uchwycenie najlepszych momentów i najwspanialszych miejsc w kadrze swojego aparatu.

Patrząc na zdjęcia przedstawiające nowoczesną architekturę widać wyraźnie jak wiele ma on do powiedzenia. Na zdjęciach jego autorstwa widać wyraźnie aspekty jakie odgrywają największe znaczenie dla twórców współczesnych dzieł. ekscentryczne obrazy i wyraziste dodatki są ważnym elementem każdego pomieszczenia. Poza tym dwudziesty pierwszy wiek przyniósł światu ogromne poczucie gustu i szeroko pojętej estetyki. Toteż większość dzisiejszych architektów tworzy wspaniałe, wyimaginowane kształty, zachowując w nich jednak należytą harmonię i ład.

Fotografie Stuarta McIntyre'a ukazują wyraźnie znaczenie różnego rodzaju detali i dekoracji, które mają najintensywniejszy wpływ na efekt jaki daje dane pomieszczenie. Barwy i materiały choć stosowane w całkiem innowacyjny sposób nadal tworzą spójną, logiczną całość, zachwycając najlepszych znawców całego świata.

 

Via desiretoinspire.net/blog/2010/2/4/stuart-mcintyre.html

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się