Facebook

Inspiracje

28.10.2010Zwykły prysznic a cieszy

Zwykły prysznic a cieszy
Tagi: architektura wnętrz, design, projektowanie wnętrz, prysznic, wnetrza, wzornictwo, łazienka

Czy rzeczywiście zwykły? Bez wątpienia nie ma on w sobie nic nieziemskiego, z pewnością nie jest jednak okazem codzienności.

Zachwycający projekt NIC Design zachwyca już kolejny raz. Znani są oczywiście z praktycznych i jednocześnie estetycznych pomysłów. Ten projekt znów łączy obie te rzeczy w sobie. Przedstawia on wysoki i smukły prysznic, który pełnią elegancji pasuje do każdej łazienki.

Bez względu na wygląd pozostałych mebli łazienkowych i urządzeń sanitarnych bez wątpienia nie będzie miał problemu by dopasować się do otoczenia. W tym projekcie rolę brodzika, który jest często spotykany przy prysznicach, pełni duża, wygodna, kwadratowa wanna. Dzięki temu połączeniu każdy domownik może wybrać opcję dla siebie odpowiednią. Ten innowacyjny prysznic pozwala wyzbyć się ciągłych konfliktów powodowanych wyborem między wanną a prysznicem, tera można mieć dwa w jednym. Nowatorski projekt sprawdza się z pewnością w każdym domu. Jest elegancki, wygodny i poręczny.

Dodatkowo daje on możliwość kąpieli w wannie będąc cały czas w obrębie działania prysznicu. NIC Design przemyślało pomysł umożliwiając każdemu użytkownikowi kilka rodzajów kąpieli, z których bez wątpienia wybierzesz coś dla siebie.

 

Via nic-srl.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się