Facebook

Polecamy

23.10.2010Łazienka Franco Pecchioli

Łazienka Franco Pecchioli
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze, łazienka

Dokładnie to czego potrzebuje każda łazienka, znajduje się bez wątpienia we włoskim projekcie Franco Pecchioli, który ukazał w nim swą miłość do oceanicznej natury.

Łazienka włoskiego projektanta Franco Pecchioli zdumiewa kolorystyką i materiałami z jakich jest wykonana. Zainspirowany wodnym życiem stworzył piękną elegancję zawierającą się w płytkach ceramicznych. Oceaniczny seledyn nakrapiany czernią i bielą ukazuje niesamowitą głębię, która pozwala zanurzyć się w łazience bez kontaktu z wodą.

Wszystko w niej idealnie przypomina ocean, harmonizuje z jego pięknem i nastrojem. Wybór wzorów i barw umożliwił wykonanie projektu zarówno oryginalnego jak i eleganckiego. Ściany ukazują płytki i kafelki, a gdzie nigdzie zobaczyć można mozaikę, która pozwala na jeszcze głębszy kontakt z podwodnym światem. Świetnie dopasowane uchwyty i umywalka współgrają z otaczającymi je elementami, jak na przykład oceaniczna wanna czy sama posadzka.

Doskonale dobrany seledyn blatu błyszczy na tle całej łazienki, wydając się być istnym lustrem wody. Najważniejszy bez wątpienia jest tutaj  osiągnięty przez innowacje i nowoczesność, efekt głębi oceanicznej, który ma duże szanse na aprobatę ze strony szerokiego grona krytyków. Każdy szczegół projektu Franco Pecchioli jest dokładnie dopracowany tak by zadowolić nawet najbardziej wyimaginowane gusta odbiorców.

 

Via pecchioliceramica.it

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się