Facebook

Polecamy

26.10.2010Manifesto House

Manifesto House
Tagi: architektura wnętrz, design, dom, wnętrze

Ekologia i dbałość o relacje między członkami rodziny, w dobie pogodni za pieniądzem są prawdopodobnie najistotniejszymi problemami. Dlatego też właśnie w kierunku tych aspektów działa dzisiejsza architektura.

Manifesto House jest projektem, który wyszedł spod ręki James & Mau. Jest to innowacyjne rozwiązanie zapewniające bliski kontakt z naturą, a także zgodę z ekologicznym wymaganiami współczesności. /niesymetryczne linie w każdym możliwym miejscu zapewniają budowli unikalność i zapierająca dech w piersiach niepowtarzalność.

Otwarte przestrzenie umożliwiają rozświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem, jednocześnie powiększając je wizualnie. To sprawia, że dom, który posiada naprawdę duża powierzchnię w oczach domowników staje się jeszcze większy.

Jasne barwy i wysokie pomieszczenia pomagają w zachowaniu estetycznego wyglądu każdego zakątka, a specyficzne dodatki, jak półki w nietypowych kształtach dodają pokojom wdzięku i powabu. Manifesto House dzięki szklanym ścianom i wykorzystaniu naturalnych materiałów takich jak kamień i drewno jest niesamowicie przyjazny naturze, co spotyka się z niemałym uznaniem ekspertów światowego formatu. Trudno się temu dziwić, któż nie chciałby stać się mieszkańcem ekologicznego arcydzieła?

 

Via jamesandmau.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się