Facebook

Polecamy

03.11.2010Siedziba Facebook

 Siedziba Facebook
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze

Siedziby wielkich i międzynarodowych organizacji również mogą być pełne fantastycznych zastosowań architektury, bez wątpienia mamy z nimi do czynienia w poniższym projekcie.

Pracownicy Facebook przenieśli się do nowej siedziby, w której łatwiej będzie im pracować, a także ustanawiać połączenia. Przestrzeń, którą zajmuje siedziba doskonale odzwierciedla misję firmy jako pracę dla społeczeństwa internetowego.

Projekt tego miejsca został stworzony na podstawie uwag wszystkich pracowników. Każdy z nich chciał czegoś innego od nowej siedziby i co najważniejsze dostał to. Wyposażenie tego miejsca łączy ze sobą wiele różnorodnych elementów, które rozsiane są po całym obszarze. Przypomina to także pracę Facebook, który przecież łączy ludzi z całego świata. Kuchnia i kawiarnia jest nie tylko urządzona w wyjątkowy sposób, ale także dostarcza posiłków o każdej porze pracownikom.

Siedziba ta nastawiona jest także na recykling. Przede wszystkim energooszczędne światło przedstawia tutaj dużą dbałość o środowisko. Stonowane barwy są tutaj bardzo na miejscu. Cała aranżacja jest wykonana tak by można spędzić w tym miejscu wiele długich godzin.

 

Via o-plus-a.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się