Facebook

Polecamy

04.11.2010Trudny wybór garaż czy salon

Trudny wybór garaż czy salon
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze

Niektórzy fanatycy motoryzacji nie mogą się zdecydować: piękno auta, czyli zamieszkanie w garażu czy może jednak luksus z życia wewnątrz budynku we własnym domu...

Każdy fan samochodów szczególnie sportowych i tych najwyższej klasy zrozumie, że trudno jest oprzeć się pokusie spędzenia całego życia na podziwianiu własnego auta. Tym bardziej est to zrozumiałe jeśli jest się  posiadaczem Lamborghini Countach. A kiedy posiada się dziewięć aut? Na które patrzeć i jak często? Takuya Tschida znalazł na to metodę.

Złotym rozwiązaniem stał się bez wątpienia KRE House. Ogromny garaż, w którym znajduje się dziewięć samochodów właściciela połączony został z domem mieszkalnym windą. Przypominając windę towarową umożliwia ona wprowadzenie samochodu, jednego z wielu, do własnego salonu, a dokładnie do kuchni, na którą widok jest z pokoju dziennego. Całe wnętrze urządzone jest niesamowicie komfortowo i wygodnie. Przestronność i nowoczesne zastosowania wydają się być tutaj przypadkowymi cechami. Przede wszystkim najważniejsze jest tutaj auto.

Stojące wprost naprzeciwko sofy. Niesie to ze sobą wspaniałe konsekwencje. Ogromne zakupy nie są już problemem, rozładowywanie ich może odbyć się wprost z bagażnika, bezpośrednio do naszej lodówki... Czyż nie wygodne?

 

Via number555.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się