Facebook

Różne

30.10.2010Kompozycja indywidualistycznej potęgi

Kompozycja indywidualistycznej potęgi
Tagi: architektura wnętrz, design, wnętrze

Każdy z nas posiada swoje własne spojrzenie na świat. Kate Morris bez wątpienia towrzy jedno z bardziej oryginalnej jakie widział świat aranżacji

Kate Morris przedstawia ekscentryczną kompozycję, która wypełniona jest przede wszystkim różnego rodzaju wzorami. Wspaniałe zagięcia i fale, a także roślinne motywy wypełniają każdy pokój czy pomieszczenie. Wzorzyste poduszki czy ściany, niekiedy krzesła bądź inne meble zawsze tworzą niepowtarzalną atmosferę. O gustach się nie dyskutuje dlatego też trudno stwierdzić jak dużej publice spodoba się projekt. Bez wątpienia jednak znajdzie swoich zwolenników.

U Kate Morris spotkamy także wyjątkowe kształty, powyginane i obłe nogi od stołów i krzeseł, a także same siedziska wyglądają niesamowicie oryginalnie. Łoża małżeńskie o ogromnej powierzchni bez względu na barw prezentują się wyśmienicie. Wyjątkowe połączenia często całkiem klasycznych mebli z nowoczesnymi wnętrzami i tak modernistyczną estetyką oraz przejrzystością pomieszczeń powoduje, że  całość prezentuje się niesamowicie indywidualnie.

Niepowtarzalne komódki czy dywaniki, a także wzory i dodatki w postaci liter na ścianie są nowatorskim i bez wątpienia udanym pomysłem.

 

Via desiretoinspire.net

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się