Facebook

Wzornictwo

04.11.2010Biblioteka marzeń

Biblioteka marzeń
Tagi: design, wzornictwo

Bez wątpienia nie tylko powierzchnie mieszkalne mogą stać się obiektem pracy twórczej architektów. Czasami są to miejsca równie ważne dla ludzi co ich własny dom.

Zatem tym razem widzimy wspaniałe dzieło jakim staje się biblioteka. Książki bez wątpienia są niesamowicie potrzebne społeczeństwu. Dlatego też biblioteka musi być przyjaznym miejscem. I tak  Wyjątkowa ściana ksiąg zachwyca elegancją i praktycznością.

Wszystko zdaje się mieć tutaj własne miejsce, a poszczególne katalogi ksiąg wyraźnie oddzielone są od całej reszty. Miejsce pracy bibliotekarza również zostało bardzo dobrze przemyślane. Przede wszystkim jest ono wygodne. Umieszczona przy samym wejściu platforma stanowi miejsce, do którego może  mieć miejsce jedynie książkowy profesjonalista. Jasne barwy panujące w tym miejscu są zmącone jedynie kolorowymi książkami.

W oczy rzuca się się także innowacyjne kształty, w których trudno doszukać się rutynowej harmonii.Cała ściana ksiąg, w której znajduje się wiele pozycji oczaruje z pewnością każdego.

 

Via paulcoudamy.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się