Facebook

Wzornictwo

01.11.2010Kolorowy modernizm

 Kolorowy modernizm
Tagi: design, meble, wzornictwo

Indywidualistyczny styl i wystrój wnętrza tak niepowtarzalny jak nieznane gatunki zwierząt marzy się każdemu indywidualiście. Włoscy projektanci przedstawiają projekt, który sprosta tym oczekiwaniom.

Włosi są bez wątpienia jednym z ciekawszych narodów naszego globu. Interesująca i gorąca jest bez wątpienia ich architektura. Tym razem mamy do czynienia z wyjątkowymi meblami przedstawiającymi absolutną koncepcję modernizmu.

Jest ona wyjątkowym projektem nie tylko poprzez włoskie korzenie, ale także połączenie nowoczesności, żywych barw i klasycznych zastosowań. Przede wszystkim nogi mebli i krzeseł prezentują intrygujące kształty niczym z angielskiego dworu królewskiego. Będąc jednocześnie bardzo stabilnymi wydają się uginać pod ciężarem zawartym w szafach.

Ekscentryczna kompozycja pasuje do każdego wnętrza, jednak nie wszędzie prezentując się rzeczywiście estetycznie i świeżo. Jednak projekt Di Loddo & Perego pełen jest harmonii, trudno się temu dziwić, są to przecież profesjonaliści z najwyższej, projektanckiej półki.

 

Via modacollection.it

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się