Facebook

Wzornictwo

02.11.2010Krzew, lampa, czy śnieżynka?

Krzew, lampa, czy śnieżynka?
Tagi: desidn, lampa, oświetlenie, wzornictwo

Wyjątkowe kształty i pełne innowacji pomysły to główne zalety współczesnej architektury. Tym razem przekonujemy się o tym,w kolejnym niesamowitym projekcie lamp.

Wydawałoby się, że nic nie może nas zdziwić, a co najważniejsze pozytywnie zaskoczyć. Naszym oczom ukazało się tak wiele pomysłów, że niemożliwym  było stworzenie kolejnego niepowtarzalnego. Jednak okazuje się, że projektanci mają nieskończoną liczbę idei, które wdrażając w życie tworzą niesamowite zastosowania i realizacje.

Lagranja Design ukazuje więc czarujące lampy, które grzeszą pięknem. Wykonane z poliwęglanu i formowane modułowo wydają się być zatrzymanymi w jednym kształcie pełnym regularności, koralami morskimi. Inni widzą w nich pewnego rodzaju krzewy czy śnieżne płatki, ukazane w trójwymiarze. Dzięki stworzeniu ich w kilku barwach, takich jak pomarańcz, biel, czerwień i czerń sprawiają wrażenie idealnego elementu minimalistycznego wystroju wnętrza nowoczesnego domu.

Prostota stojaków i zastosowania tego typu oświetlenia zachwyca i zdumiewa jednocześnie, pokazując nam na jak wiele może pozwolić sobie współczesność.

 

Via pallucco.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się