Facebook

Wzornictwo

03.11.2010Lampa z kosmosu

Lampa z kosmosu
Tagi: desidn, lampa, oświetlenie, wzornictwo

Każdy z nas z pewnością oglądał filmy science-fiction, w których nierzadko występowały niesamowite maszyny, czy jednak mogły przypominać dzisiejsze lampy?

Lampa Swingy Magnetive bez wątpienia przypomina wyjątkowe robociki w dużym pomniejszeniu. Innowacyjne technologie, fantastyczne zastosowania, to wszystko składa się na sukces IGENdesign. Lampka zainspirowana zaćmieniem Słońca bez wątpienia po odpowiednim jej ułożeniu przypomina je.

Możliwości obrotu i ułożenia kształtu lampki jest wiele. Z tego też względu każdego dnia odkrywać możesz nowe pozy, w jakiej Swingy Magnetive będzie zachwycała akurat twoje mieszkanie.  Lampka wprowadza do mieszkania wiele magii i pozytywnej energii, które są tutaj jedyne w swoim rodzaju. Projekt działa na zasadzie dwóch paneli, które poruszają się w różne strony tworząc wklęsłe dziury. To właśnie z nich wydobywa się światło. Dlatego też w zależności od położenia lampy, rozchylenia paneli i wielu innych czynników, które wybiera tylko i wyłącznie odbiorca, lampka może dawać mocniejsze i słabsze  światło.

Jest ono stworzone po to by tworzyć nastrój lub oświetlać niewielkie płaszczyzny czy przedmioty nadając mu wyjątkowego charakteru. Lampka tworzy wspaniały nastrój wprowadzając do pomieszczenia masę ciepła. Panele regulowane są w dowolny sposób, tak by lampa mogła wisieć bądź stać, górne lub dolne części mogą być także całkiem schowane.

 

Via yankodesign.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się