Facebook

Wzornictwo

03.11.2010Las deszczu

Las deszczu
Tagi: design, lampa, oświetlenie, wzornictwo

Natura jest bliska każdemu człowiekowi, jeden jest tego świadomy inny mniej... Dla tych pierwszych mamy coś ciekawego.

Rainforest to niesamowity projekt Patricka Nadeau. Prezentuje on wspaniałe, wydawałoby się abażury, które pozwalają poczuć się jak w delikatnej dżungli. Dzięki stelażom, na których zawieszone są gęsto gałęzie czegoś, co w naszym kraju można by utożsamić być może z wierzbą płaczącą, każdy może wybrać się na długi spacer nie przekraczając drzwi swojego domu.

Zawieszone nisko odbijają się w łazienkowych lustrach tworząc niesamowity nastrój, dlatego też warto jest  zatrzymać się chwilkę i spojrzeć w górę. Ujrzymy wtedy piękno zielonego świata, którego tylko kawałek przenieśliśmy do wnętrza. Tego typu porosty pasują do każdego pomieszczenia, bez względu czy jest to jadalnia, pokój dzienny czy łazienka. Warto jest wykorzystać go by tworzył niesamowicie ciepłą atmosferę i nastrój jakiego nie wykona się meblami.

Nowoczesne i wysokie wnętrza dzięki takim zastosowaniom jakie umożliwia właśnie Rainforest stają się ciepłe i przytulne, a także pachnące przygodami i historiami z dalekich lądów. Mieszkając w takim budynku, bez wątpienia staniemy się kreatywni i otwarci na wiele pomysłów, nawet tych niesamowicie spontanicznych.

 

Via patricknadeau.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się