Facebook

Wzornictwo

01.11.2010Luksus przede wszystkim

Luksus przede wszystkim
Tagi: design, meble, wzornictwo

Wyjątkowe wnętrza to nie tylko fantastyczne kolory i kształty, to także komfort i wygoda w każdym calu.

Francuzi są bez wątpienia narodem, który od lat słynie z oryginalnego, wyrazistego i co najważniejsze bardzo dobrego gustu i stylu. Nie bez powodu Paryż stał się kolebką mody. Współczesność przynosi nam zatem każdego dnia coraz to nowe projekty francuskich projektantów, tym razem spotykamy się z zaskakującą linią luksusowych mebli projektantów Vincent Cadena & Emmanuel Touraine. W tym projekcie bez wątpienia rzuca się w oczy unikalność i niesamowita gładkość.

La Divine Collection są uosobieniem twórczości i kreatywności francuskich artystów. Projekt stworzony został w trzech kolorach, czarnym, szarym i białym. Całość uzupełniana jest dodatkami ze srebra i złota, które prezentują nogi krzeseł pewnego bogactwa. Nisko opuszczone oparcie o bardzo krzywych kształtach wydaje się sprawiać, że krzesło jest bardzo wygodne.

Bez wątpienia pasuje ono bardziej do salonu czy kąciku odpoczynku niż do pracy przy biurku. Jednak chwila relaksu nawet w biurze jest odpowiednia. Projekt przyjął się z pełnym optymizmem w całej Europie, a przed sobą ma globalną ekspansję.

 

Via yatzer.com

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się