Facebook

Wzornictwo

01.11.2010Sterylna kompozycja

Sterylna kompozycja
Tagi: design, meble, wzornictwo

Biel to piękna barwa, która zachwyca nie tylko jasnością i przejrzystością, ale także wprowadza poczucie ładu i niesamowitej estetyki.

Biel wykorzystywana jest w wielu pomieszczeniach. Można by śmiało rzecz, że nowoczesna architektura, szczególnie jeśli mówimy  o aranżacji wnętrz, jest biała. Takie dobranie jasny barw pozwala na poszerzenie pomieszczeń, tak by wydawały się dużo większe i bardziej przestronne niż są w rzeczywistości.

Nowoczesne lampy i meble o ekscentrycznych kształtach wraz z bielą tworzą obraz wyjątkowego i przede wszystkim czystego miejsca. Co najważniejsze, w takim pomieszczeniu człowiek czuje się lekki i optymistycznie nastawiony na świat. Wiele projektów swoją nowoczesnością i modernistycznymi zastosowaniami przypominają bazę statku kosmicznego  czy laboratorium, które mimo wszystko wygląda bardzo przyjaźnie.

Niskie stolik o wyrazistej nodze, uzupełniony nisko powieszonym lampionem wspaniale współgrają z modułową szafą, która zdaje się  tworzyć doskonałą całość ze ścianą czy całym wnętrzem. Dzięki  takim połączeniom, wyjątkowo małe pomieszczenia stają się przestronne i większe.

 

Via mdfitalia.it

Autor: tomek

OcenaGaleria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się