Facebook

Architekci wnętrz

Mobiliani Design

Adres
Słoneczna 2M/50, 85-348 Bydgoszcz
NIP
9670915373
REGON
340529800
branża
Architekci wnętrz
telefon komórkowy
696555120
e-mail
kontakt@mobilianidesign.pl
strona internetowa
http://mobilianidesign.pl/

Przeprowadzasz się do nowego miejsca i wraz z rodziną chcecie je urządzić w wymarzonym przez was stylu? Może chcesz zmienić nieco wygląd swojego starego, ponurego mieszkania? Nie jesteś jednak w stanie tego zrobić na własną rękę - potrzebny Ci architekt wnętrz -  w związku z czym rozglądasz się za arcza sprawdzoną firmą w której ofercie znajduje się aranżacja wnętrz Bydgoszcz?

Jeżeli tak lepiej trafić nie mogłeś i koniecznie musisz zapoznać się z tym, co mamy Ci do zaoferowania!

Nasza firma Mobiliani Design to biuro projektowania wnętrz z Bydgoszczy, które na rynku istnieje od wielu i zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych architektów wnętrz.

Naszą ofertę kierujemy do osób pragnących dokonać zmiany we wnętrzach domów i mieszkań osób prywatnych, apartamentów, obiektów komercyjnych(sklepy, biura, butiki, hotele, itd.)

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, co sprawia, że jesteśmy zorientowani w aktualnych trendach i modnych designach.

Oferujemy Ci kompleksową realizację zlecenia, począwszy od projektu, a skończywszy na oddaniu inwestycji. Cały nasz nadzór nad projektem odbywa się w sposób łatwy, szybki i bezproblemowy Warto dodać, że możecie Państwo skorzystać z usługi nadzoru autorskiego architekta wnętrz!

Nasz projektant wnętrz po konsultacji z Tobą przygotuje projekt Twojego wymarzonego wnętrza, który będzie dostosowany idealnie do Twoich potrzeb i wyobrażeń oraz przekaże Ci zestawienie materiałów i potrzebne wyposażenie.

Realizując nasze projekty współpracujemy z różnymi wykonawcami, w tym ze znanym producentem mebli z Bydgoszczy - Mobiliani- dzięki temu masz pewność, że otrzymasz niepowtarzalną propozycję mebli na wymiar, idealnie dostosowanych do Twoich potrzeb!


Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z naszej oferty! Przekonaj się, że jeżeli potrzebny Ci architekt wnętrz Bydgoszcz to najlepszego znajdziesz Mobiliani Design! Zaufały nam już dziesiąti klientów!

 • W pełni urządzone wnętrza apartamentu nad morzem wg projektu architekta Mobiliani Design

  Mobiliani Design

 • Aranżacja wnętrza kuchni Channel z meblami na wymiar

  Mobiliani Design

 • Projekt salonu (Bydgoszcz) wykonany przez architekta wnętrz Mobiliani Design

  Mobiliani Design

 • Projekt wnętrza stylowej i nowoczesnej łazienki wykonany przez architekta Mobiliani Design

  Mobiliani Design

 • Projekt i aranżacja wnętrza kuchni

  Mobiliani Design

 • Nowoczesne projektowanie i aranżacja wnętrz

  Mobiliani Design