Facebook

Drzwi, podłogi

FIX PPHU

Adres
Borowska 186A, 50-557 Wrocław
NIP
8981533555
REGON
020753014
branża
Drzwi, podłogi
telefon
609 507 923
telefon komórkowy
609 507 923
e-mail
borowska@fix.wroclaw.pl
strona internetowa
http://fixokna.pl/

Szukasz okien realizujących najwyższe normy bezpieczeństwa i energooszczędności? Przedsiębiorstwo FIX z Wrocławia jest jednym z liczących się w branży sprzedawców tego typu produktów na terenie województwa dolnośląskiego.
W naszej ofercie znajdują się okna tworzone z PCV, aluminiowo-drewniane i drewniane, które instalujemy w ramach technologii illbruck MOWO. Nowatorski system montażu okien w ociepleniu zadebiutował na rynku w 2012 roku. Dziś sukcesywnie pozyskujemy nowych zadowolonych z tej swoistej funkcjonalności użytkowników. Technikę tą bezproblemowo można zaimplementować w przypadku okien uchylno-rozwiernych a także przesuwnych drzwi tarasowych.
Firma FIX z Wrocławia jako jedna z niewielu wprowadza tę technologię, gwarantując hermetyczność połączenia stolarki okiennej ze ścianami budynku, co ma wielkie znaczenie głównie w sytuacji adaptacji domów pasywnych oraz energooszczędnych.
Aby zyskać najlepsze efekty pionierskiego montażu współpracujemy z wiodącymi producentami okien tj. Vetrex Okna Premium, Okna Słowińscy.
Oprócz tego służymy profesjonalnym doradztwem, dzięki któremu dowolny wybór okien okaże się tym najbardziej udanym.