Facebook

Dodatki

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Adres
Głogowska 24/18, 53-621 Wrocław
REGON
021819057
branża
Dodatki
telefon
796 182 155
e-mail
profirolwroclaw@gmail.com
strona internetowa
http://www.profi-rol.pl/

W każdym pomieszczeniu istotną rolę pełnią okna. Ich obecność to istotne źródło światła słonecznego, które bardzo dobrze rozświetla i dodaje przestrzeni. Okna niewątpliwie przyciągają uwagę, ważne zatem aby zaopatrzone były w funkcjonalne systemy osłonowe, które stanowią również atrakcyjną ozdobę domu a nawet biura.
Firma Profi-Rol z Wrocławia jest wykwalifikowana w instalowaniu niezbędnych osłon okiennych różnorodnego gatunku. Są to systemy od tych prostych: roletki materiałowe, żaluzje pionowe, plisy po te bardziej innowacyjne, jak choćby markizy z silnikami elektrycznymi. W ostatnim czasie dość poszukiwaną przez Klientów osłoną okien są rolety zewnętrzne. Są funkcjonalnym rodzajem ochrony okien, przede wszystkim przed wpływami zewnętrznymi tj. mocne nasłonecznienie, wiatr, mróz.
Parę lat istnienia w branży, pozwoliło dostrzec, na co Nabywcy zwracają największą uwagę w trakcie wyboru systemów okiennych. Fachowość montażu, wiarygodność marki oraz okazały asortyment osłon (wzorów, materiałów) a także konkurencyjne ceny są tym, co Państwa przekona do naszych usług. Cały czas staramy się optymalizować naszą ofertę, służąc przede wszystkim rzeczowym doradztwem i kompetentną obsługą.
Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  • Rolety antywłamaniowe

    Profi-Rol Sebastian Sieczka